1. لوگوی SAFEWAY

طراحی لوگوی SAFEWAY به وضوح از سایر طرح ها و علامات متمایز است. بدین ترتیب منحصر به فرد شده و فقط و فقط به SAFEWAY مربوط می‌شود. انواع مختلف گواهی نامه ها که بوسیله SAFEWAY با همین لوگو ارائه می شود و شامل گواهینامه گارانتی SAFEWAY، تست شده توسط SAFEWAY (SAFEWAY Tested) و کنترل کیفیت شده توسط SAFEWAY (SAFEWAY Quality Tested) می‌باشند.

2. کلمات کلیدی

کلمات کلیدی، پیام روشنی را بیان می‌کنند. این کلمات روی هسته اصلی پیام مانند: کیفیت، ایمنی و گارانتی تمرکز بیشتری دارند. همچنین از فضای موجود در طراحی تست مارک استفاده بهینه شده که باعث خوانایی می‌شود.

3. کد QR

مشتریان می‌توانند بوسیله کد QR که منحصرا با پایگاه داده Certipedia مرتبط است، مستقیما چیزی که در ارتباط با تست مارک است از قبیل چگونگی آزمایش محصول، مجوزها و گواهینامه های محصول، کیفیت آن و اینکه برای استفاده از محصول موردنظر چه شرایطی اهمیت دارد را بررسی نمایند. این مسئله برای مصرف‌کنندگان نهایی بسیار مهم و ارزشمند است. علاوه بر این SAFEWAY را در رقابت متمایز می‌کند. همچنین باید اشاره شود که SAFEWAY اولین صادرکننده گواهینامه ملی می باشد که از کد QR در تست مارک (نشان محصول) استفاده می‌کند.

4. شماره شناسایی

با استفاده از شماره شناسایی که در تست مارک ارائه می شود، مشتریان نهایی می‌توانند به اطلاعات آنلاین آزمون‌ها که در پایگاه داده SAFEWAY که گواهینامه ها نیز در آن قرار دارد دسترسی داشته باشند. این شناسه مانند اثر انگشت شخصی برای خدمات ما عمل می‌کند و با پایگاه داده گواهینامه‌ها مرتبط است. همچنین سامانه پیام کوتاه با شماره 10000501 این امکان را فراهم می نماید تا مشتری بتواند با ارسال کد محصول که در تست مارک نمایش داده می شود، تاریخ آخرین آزمون نمونه و همچنین نتیجه آزمون را بررسی نماید.

parallax background

 

ما شما را به روز نگه می داریم...

 

تست مارک SAFEWAY درباره محصولات چه می‌گوید؟

تست مارک SAFEWAY به مشتریان راهی ارائه می‌کند که در زندگی پیچیده امروز به آن نیاز دارند. تست مارک در همه جا مانند: غذا و ظروف درارتباط با غذا، اسباب بازی، در حمام و برروی لوازم بهداشتی، در بیمارستان‌ها، سطوح، سیستم های حمل و نقل اعم از هوایی، ریلی و زمینی، هتل ها، رستوران ها، آب و درنهایت برروی کنترل کیفیت محیط و سیستم های مدیریتی در ارتباط با زندگی انسان استفاده می‌شود. آنچه دقیقا مورد آزمایش قرار گرفته به وسیله کد QR آشکار می‌شود و قابل بررسی است. به عبارت دیگر، تست مارک کیفیت و ایمنی یک محصول را نشان می دهد، زیرا مرکز تحقیقات SAFEWAY کاملا مستقل و بی‌طرف بوده و زیرمجموعه هیچ سازمان دولتی نمی باشد. ما بیش از 40 سال است که به تمامی این ارزش ها متعهد هستیم. به همین دلیل است که کارگروه ارزیابی ما بهنگام اعطای تست مارک برای کنترل سلامت، قابل استفاده بودن محصولات یا خدمات و کیفیت به سیستم‌های مختلف، سخت در تلاش و کوشش هستند تا تمامی استانداردها و موارد تضمین کننده کنترل کیفیت بخوبی رعایت شود. این امر تست مارک ما را مرجع ارزشمندی برای همه مصرف کنندگان قرار می دهد. نشان ما به ارزش محصولات می‌افزاید و آنها می‌توانند به شکل موثرتری به بازار عرضه شوند. حتی یک برند کمتر شناخته شده با استفاده از تست مارک SAFEWAY ارزش بیشتری پیدا می کند و در بازار متنوع امروز تقویت می‌شود.

مشتریان تست مارک شفاف را مطالبه می کنند!

تحقیقات در سال 2016، بر جمعیت آماری خریداران و مشتریان نهایی، نشان می‌دهد که از هر دو نفر مشتری نهایی، یک نفر به تست مارکها و گواهینامه های کیفیت در هنگام خرید توجه می‌نماید و همچنین بیش از نیمی از خریداران در هنگام تصمیم نهایی برای انتخاب بین دو محصول، به وجود تست مارکها و شیوه های کنترل و تضمین کیفیت و یا وجود گارانتی و وارانتی توجه می‌نمایند. این تحقیقات نشان می‌دهد که این اهمیت در رابطه با محصولاتی نظیر اسباب بازی‌ها، وسائل کودکان، محصولات آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی، آشامیدنی و مواد اولیه دارویی بسیار چشمگیر بوده است. در دنیای رقابتی کنونی که حق انتخاب برای مشتریان بسیار زیاد است، آنها یک تست مارک شفاف را فراتر از الزامات قانونی و پروانه های عمومی و شعارهای تبلیغاتی، مطالبه می کنند که:

دارای پشتوانه اطلاعات واقعی باشد

شفاف، مستقل و صادق باشد تا بتوانند به آن اعتماد کنند

دارای اطلاعات کاربردی، دقیق و بروز باشد

بسرعت و سادگی، شیوه کنترل کیفیت، گواهینامه های محصول، و نتایج کنترل کیفیت را به زبانی ساده در اختیار ایشان قرار دهد

آنچه مورد نیاز است

از آنجا که تمامی گواهی‌ها و تست مارک SAFEWAY، ویژه سازمان‌هایی است که الزامات قانونی و حاکمیتی را طی نموده و به منظور اثبات کیفیت خود و ارزشی افزوده برای خدمات و یا کالای خود، به دنبال اقداماتی فراقانونی و طی مدارجی عالی هستند، لذا آگاهی از نیاز اولیه SAFEWAY برای طی مراحل الزامی می‌باشد. برای آن دسته از سازمان‌ها و شرکت‌ها، که برای اولین بار اقدام به دریافت گواهی SAFEWAY می‌نمایند ارائه مدارک قانونی کیفیت مطابق با دستورالعمل‌های حاکمیتی مانند مدارک وزرات بهداشت، سازمان استاندارد و ... که برای شرکت الزام بشمار می‌رود، به منظور تشکیل و بررسی پرونده اولیه در مرکز SAFEWAY، لازم می‌باشد. این مدارک برای تمامی سازمان‌ها و شرکت‌ها لازم و یکسان نبوده و ملاک آن الزامات کیفی یاد شده در قانون است.

انواع گواهی‌نامه سیف وی
 
 

مشتری شما، شفافیت در کیفیت را مطالبه می کند...