گواهینامه گارانتی کیفیت سیف‌وی

گواهی  Safeway Guarantee ، به مفهوم صدور برگ گارانتی کیفیت برای یک محصول خاص یا مواد اولیه می‌باشد و مفهوم آن این است که فروشنده با برگ گارانتی مهر شده سیف‌وی و شرکت خود، محصول را بفروش رسانده و متعهد می‌شود که در زمان خرید، در صورتیکه خریدار اراده کرد بتواند نمونه مشخصی از محصول را بصورت کاملا رایگان به آزمایشگاه سیف‌وی ارسال و جواب آزمایش دریافت نماید. جواب سیف‌وی دو وضعیت را پیش رو خواهد داشت

  1. مطابقت با برگه انالیز سیف‌وی: ملاک عمل در هر رابطه ای برگه انالیز صادر شده سیف‌وی می‌باشد لذا در صورت مطابقت جواب آزمون با برگه آنالیز سیف‌وی، مشتری نهایی آن جواب را در اسناد کنترل کیفیت خود بایگانی می‌نماید.
  2. عدم مطابقت با برگه آنالیز سیف‌وی: در صورتیکه جواب آزمون بر نمونه دارای صلاحیت، با برگه آنالیز سیف‌وی مطابقت نداشته باشد، سیف‌وی فروشنده را از موضوع مطلع نموده و لیکن مشتری می‌تواند مانده کالا را مطابق با تعهد فروشنده به وی مرجوع نماید.

این گارانتی، دارای مدت زمان مشخص برای محصولی منحصر بفرد با سری ساخت مشخص و شماره گارانتی سیف‌وی خواهد بود. برای کسب این گواهینامه و تست‌مارک مربوطه، کافیست فرم گارانتی از دفاتر مرکزی سیف دریافت و اصل آن بهمراه نمونه معتبر به سیف ارسال گردد. پس از نمونه برداری و انجام آزمون و سپس تایید کیفیت، گواهی Safeway Guarantee، و لیبل تست‌مارک برای محصول صادر می‌گردد. مشتری نهایی در هر زمان می‌تواند با ورود به سایت مربوطه تمامی تست‌ها و گواهینامه‌‌های مربوط به محصول را مشاهده نموده و از آخرین گزارش آزمون محصول مطابق با میزان اطلاعاتی که مد نظر فروشنده است مطلع شود.