فلسفه SAFEWAY

مردم معمولا مسائل مختلف را بر اساس دیدگاه‌های خود می بینند و آن‌ها را با تجربه و فیلترهای خود تجزیه و تحلیل می‌نمایند. درهای SAFEWAY همیشه برروی پیشرفت جدید در سیستم براساس دیدگاه‌های مختلف مشتریان باز است و ایده‌های جدید را پذیرا می‌باشد. با اتکا به چنین فرهنگ باز و پذیرایی می توان خلاقیت و نوآوری و ارزش افراد مجموعه را بالا برد. برپایه چنین بحث‌های آزادی در این مجموعه، SAFEWAY می‌تواند راه حل‌های ابداعانه‌ای را برای مشکلات موجود بیابد، که این امر امکان بهبود سیستم را به ما می‌دهد. فقط با این روش ما می‌توانیم در رتبه اول رقابت باقی بمانیم.
SAFEWAY راه حل‌های ایمن و پایدار را برای چالش‌های برخواسته از ایمنی و کیفیت، توسعه می‌دهد. تمرکز ما بر ارائه خدمات مطلوب به مشتریان است، تا بتوانیم مشتریان، پرسنل و همراهان تجاری خود را راضی نگاه داریم.

ما میتوانیم مساله ها را حل کنیم

مرکز تحقیقات سیف وی یک تامین کننده خدمات ایمنی و کنترل کیفیت بصورت بین المللی می باشد. سیف وی براساس استانداردهای ملی و بین المللی و براساس مقرارت، خدمات با کیفیت بالا را ارئه می دهد. مرکز تحقیقات سیف وی، دفاتر و آزمایشگاه های استاندارد خود را بسیاری از کشورها از جمله ایران دارا می باشد که راه حل های مبتکرانه و همچنین اصلاح شده ای را در زمینه انجام آزمون، ممیزی و صدور گواهینامه بمنظور فراکنترل کردن مشتریان خود در زمینه ایمنی و کیفیت، ارائه می دهد.
ما همیشه کارها را براساس دقت، صحت و همچنین قدم های استوار به انجام می رسانیم تا کیفیت و امنیت را برای شما فراهم کنیم. ما رشد پایدار را برای همگان خلق می نماییم. هدف ما ایجاد کیفیت و امنیت بین انسان، محیط و تکنولوژی می باشد.

parallax background

توصیف علامت بین المللی سیف وی 

تلاش ما معرفی برند ما بعنوان خدمات امنیت و سلامت و کنترل کیفیت می باشد. علامتی را طراحی نموده ایم که تکنولوژی، پیشرفت و سلامت را نمایش می دهد. رنگ برند ما قرمز است، رنگ پیشرفت و هیجان، که امنییت و کنترل کیفیت را نشان می دهد و تلاش می کند که بهترین باشد. رنگ دیگر درون علامت سفید می باشد، که آرامش می دهد و اعتماد برروی کیفیت را نشان می دهد، همچنین سه علامت موج زیر طرح برند، آزمون های فنی را بیان می کند. همچنین علامت بعلاوه، همکاری مشتری وSAFEWAY را برای دستیابی به کیفیت بالاتر نمایش می دهد. لوگویSAFEWAY، یک علامت برای امنیت و تست کیفیت بوسیله یه سازمان مستقل می باشد.
اما در پس لوگویSAFEWAY، مسیری وجود دارد که به شما امنیت، دقت، آرامش، کیفیت و مشتری بیشتر را می دهد. همه این موارد در کنار هم به مشتری ما اجازه می دهد که با قدرت در مسیر مستقیم پیش رود و از مزایای اقتصادی این کیفیت و امنیت شغلی برای حفظ در بازار بهره مند شود. فرآیند کنترل کیفیت ما از طریق انجام آزمون، ممیزی و خدمات گواهینامه انجام می شود، همچنین کنترل کیفیت ما تایید می کند که روش های اجرایی و سیستم ها بطور دقیق و مناسب عمل می کنند.

ما مسئول کیفیت نهایی هستیم 

سیف وی از طریق ارزیابی انطباق با استانداردهای ملی و بین المللی، کنترل مستمر، آموزش، بازرسی و ممیزی باعث بهبود مستمر در ایمنی و کیفیت کالا و خدمات می‌گردد. کنترل کیفیت سیف وی در قیاس با سایر سیستم‌های کنترل کیفیت در سراسر جهان، تضیمنی قطعی برای کیفیت کالا بشمار می رود. 

319

گواهینامه ها

210

دوره آموزشی

4700

آزمون

40

صنایع