loader image

برای اولین بار شفافیت در کیفیت محصولات آرایشی و بهداشتی

در آستانه نمایشگاه ایران بیوتی 1398 تهران، سیف وی بعنوان عضو رسمی CTFA ، طی اقدامی هدفمند، طرح شفافیت در کیفیت محصولات آرایشی و بهداشتی را با هدف ارائه پکیج (بسته) حمایتی از تولید کنندگان ایرانی اجرایی نموده است.


در آستانه نمایشگاه ایران بیوتی 1398 تهران، سیف وی بعنوان عضو رسمی CTFA ، طی اقدامی هدفمند، طرح شفافیت در کیفیت محصولات آرایشی و بهداشتی را با هدف ارائه پکیج (بسته) حمایتی از تولید کنندگان ایرانی اجرایی نموده و برای اولین بار در ایران رنکینگ محصولات آرایشی و بهداشتی را آغاز نموده است.
بازار 2.5 میلیون دلاری لوازم آرایشی و بهداشتی ایران، نشان از مصرف گسترده این محصولات در این کشور دارد که علی رغم محدودیتهای حاکمیتی در واردات و موانع مقابل تولید در زمینه های گوناگون، بازار رنگارنگی را در شهرهای بزرگ از آن خود کرده است. هرچند هنوز به دلائل متعددی از جمله هزینه های هنگفت کیفیت، عدم شناسایی صحیح بازار مصرف، عدم ردیابی رضایت مشتری در کنار زیبایی و کارایی کنترل نشده محصولات داخلی، هنوز راه زیادی تا کیفیت و کارایی محصولات اروپایی و حتی آسیایی وجود دارد و هنوز بسیاری از تولید کنندگان آرایشی و بهداشتی ایرانی از تاثیر کنترل های مستمر کیفیت در بازار و تبلیغات خود بی خبر بوده و بسیاری از هیچ تست مارکی جز نشان اجباری سازمان غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد استفاده نمی کنند که طبیعتا نه راهکاری شفاف که راهبردی الزامی و قانونی طبق قوانین محلی برای این محصولات بشمار می رود. کاهش هزینه ها، افزایش کیفیت همراه با افزایش رضایت مندی مشتری، تنها راه حل راهبردی برای افزایش سود در دوره رکود هر کشور یا سیستمی بشمار می رود لذا کنترل مستمر کیفیت امر مهمی در این راستا بشمار می رود
در آستانه نمایشگاه ایران بیوتی 1398 تهران، سیف وی بعنوان عضو رسمی CTFA ، طی اقدامی هدفمند، طرح شفافیت در کیفیت محصولات آرایشی و بهداشتی را با هدف ارائه پکیج (بسته) حمایتی از تولید کنندگان ایرانی اجرایی نموده است. این بسته اهداف و اقدامات زیر را دنبال می نماید:
- کاهش هزینه های فقدان کیفیت و افزایش سود بازرگانی
- ارائه شفاف تمامی اقدامات کنترل کیفیت محصولات به مشتری نهایی بعنوان ارزش افزوده و ابزاری تبلیغاتی
- ارائه تست مارک معتبر و قابل ردیابی با دسترسی مستقیم به سایت Certipedia
- ارائه کنترلهای مورد تایید سازمان غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد
- انجام آزمونهای کنترل کیفیت مستمر مطابق بخشنامه های سازمان غذا و دارو
- انجام آزمونهای استاندارد مطابق FDA و اتحادیه اروپا
- کنترل کیفیت مستمر تمامی محصولات آرایشی و بهداشتی و ارائه گواهینامه بین المللی
- کنترل کیفیت مواد اولیه دارویی، آرایشی و بهداشتی و ارائه گواهینامه های معتبر
- ارائه گواهی انطباق با استانداردهای ملی و بین المللی
- ارائه گواهی انطباق با فارماکوپه های اروپا، آمریکا، هند، بریتانیا، ژاپن
- ارائه مشاوره های فنی و تخصصی در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی
- ارائه فرمولاسیونهای مختلف و تخصصی در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی بطور کامل
- حمایت و مشاوره در ثبت مالکیت معنوی (اختراعات) ملی و بین المللی مطابق با دستور کار SAFEWAY-Patent
- ایجاد بستر مناسب به منظور انجام تمامی فعالیتهای تحقیق و توسعه و انجام تحقیقات کاربردی
- ارائه راهکارهای توسعه محصول جدید بصورت تخصصی
- ارائه راهکارهای تخصصی محصولات دانش بنیان
و بسیاری از خدمات دیگر که در جهان امروز محصولات آرایشی و بهداشتی، برای تولید کنندگان بین المللی ملموس بوده و در کشورهای مختلف بصورت مستمر در حال انجام است.
به منظور اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان پشتیبانی سیف وی در ایران تماس بگیرید و در رنکینگ محصولات آرایشی و بهداشتی کشور شرکت کنید